BVC (CB) 23-02-2010 en slapen.

Hej meiden.

Vandaag met sem naar het barnvårdcentral (CB) geweest voor zijn 6 maanden 'controle'. Hij is al bijna 7 maanden maar zo konden ze gelijk zijn 1ste mex.griepprik geven.

Max was zondag avond ziek geworden en hoeste heel veel slijm op en verstopte neus, kortom ziek en niet lekker. Gisterenavond begon Sem dus ook te hoesten. Dus bij het BVC eerst maar zijn longetjes laten luisteren voordat hij de prik zou krijgen, en ja hoor zijn rechter longetje zit slijm in, dus geen mex.griepprik maar een recept voor slijmoplossende hoestdrank.

Verder zit hij nu mooi op gewicht en lengte.

Hij was 10 januari: 8370 gr en 67,5cm

En nu 23 februari: 9260 gr en 72,5cm.

Hij loopt nu ook weer gelijk met zijn lijnen kwa lengte met gewicht, dus perfect want ik was een beetje bang voor overgewicht bij hem.

Verder was ook alles goed, hij doet wat ie moet doen en eet wat ie moet eten, dus alles volgends het boekje en een beetje meer.

Het slapen gaat langzaam aan ook een stukje beter, hij heeft nog wel zijn 'huiluurtje' in de nacht maar hij is niet elk uur meer wakker en vanacht sliep hij zelfs van half 2 tot half 7!! heerlijk dus. De avonden gaan ook steeds beter, eerst werd hij helemaal overstuur wakker en moesten we hem sussen en daarna weer in slaap wiegen, maar nu hoeven we alleen nog maar even zijn speen te geven als hij wakker word (op dat huiluurtje na dan) en dan slaapt hij weer lekker verder.

23 maart moet hij dan wel voor zijn eerste mex.griepprik en dan 12 april weer voor zijn 'controle'.

Max mag 22 maart eindelijk weer eens, dan krijgt hij zijn 4 jaars 'controle' en dat duurt een uur, dus ben benieuwd.

Verder sneeuwt het hier weer veel omdat het buiten nu iets warmer word, net onder nul en dan hebben we hier veel sneeuw. Wel beginnen de vogeltjes weer mooi te fluiten s'ochtends, dus LENTE!!!! laat je maar komen, ben er klaar voor, hahaha.

Liefs Melanie en de boefjes.

394 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jjp

    Hiij groeit lekker hoor, heeft er heel wat cm bijgedaan.
    Maar de MG-prik wordt die daar nog gegeven dan heir zijn ze al gestopt is voor hier niet meer nodig.
    Of heerst hij bij jullie nog????
    Ook ik wil de lente nu wel hebben hoor vind sneeuw niet erg maar we hebben nu wel genoeg gehad ahhaha.
    liefs jacqueline

  • engelsedrop

    Fijn dat het met slapen beter gaat ennuh... hij heeft Hanna bijna ingehaald qua gewicht! Nog maar 500 gram haha. Ik ben de sneeuw ook goed zat hoor hier, kan met Jonathan niet eens naar buiten.... pffft... laat de lente idd maar komen. Mijn ouders zouden komen morgen, maar dat gaat niet door in verband met de hoeveelheid sneeuw en het feit dat de trein niet rijd naar Göteborg. Dus ook hier zijn we het zat. Tot aankomend weekend!

  • wish..

    Zo dan is Sem ook veel in de lengte gegroeid!!! fijn dat de nachten beter gaan..
    liefs

  • Mama-van-Aiden-en-IsaNora

    hee waarom nog mexicaanse griepprk??
    is toch helemaal miet meer nodig, heb hier niet eens een 2e gehaald..

    wat is sem een grote jongen zeg!!
    was het volgens cb allemaal goed?

    heerlijk de vogeltjes die weer fluiten he, iedereen hoor je hier ook zeggen oh ik heb weer zin in het mooie weer!! Ik ben er dan ook zeker klaar voor!!
    xxx

  • **Mama-van-Damian**

    Wow, wat is Sem al een flinke kerel zeg, haha. lekker gezond hoor;)
    Wel sneu dat dat je jongens beide ziekjes zijn, hopelijk knappen ze snel op!
    En idd neid, laat die lente maar komen!!!! Ben d'r klaar voor!

    xxx.